SONB->HERE

Prááásk:D ->HERE

Leden 2010


Dobrou noc:)Nebo ráno?:D

31. ledna 2010 v 2:11 | Kauuš:) |  Informations
Jdu si lehnout.Dneska bych chtěla přidat něco..Pak sem slíbila MilenQce,že jí něco přidám,Ajince upravit rubriky..Mno je toho hodně:)..Tak zatim pa:)Sladké sny vám:P:*

Spánek?Nehrozí:D

31. ledna 2010 v 0:38 | Kauuš:) |  Informations
Kuk:P:D..Hej jako jebe mi..nevšímat si:D

Phh:D

29. ledna 2010 v 20:46 | Kauuš:):* |  Informations
Takže nastavila 2 dessy,na chvíly adoptovala blog a na Simončiny rozcestníky se nedostalo:(..Simi o prázkách ti je udělám!fakt:)Jinak zítra jedu na závody takže tu moc nebudu možná večer..:)Miluju vás:)pa:*

achjo:(

29. ledna 2010 v 16:00 | Kauuš:) |  Informations
prostě jebe se mi blog..a nevim jak dát jinou barvu u názvů článků..poradte:D pls
A rumzum zam:D

29. ledna 2010 v 14:19 | Kauuš:) |  Informations
Takže zejtra jedu na závody..(POMOOOC!)..takže tu moc nebudu..:(..Dneska se budu snažit nastavit dess a upravit blog Ajince:) a ještě Simonce udělat rozcestníky..Snad to stihnu..:)

Jo kurde happy:D

28. ledna 2010 v 20:48 | Kauuš:):* |  Informations
Takže dneska den s Májíkem:*:)..Natáhla mi fotky do PC:P..(pusinka moja:D:*)
Jinak..VÍZO:!
A na mejlu tam mám objednávky na dess..čumim jakto:D..ale jdu nastavovat:D..Stmívání-Informace

24. ledna 2010 v 14:23 | Kauuš:) |  Stmívání-Informace
Film podle knižní předlohy od Stephenie Meyerové se na plátně kin objeví 21.11.2008 v USA a České Republice

Sedmnáctiletá Isabella "Bella" Swanová (Kristen Stewart) se stěhuje do deštěm zmáčeného městečka Forks,ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější místo - až do doby, kdy potká tajemného a velmi pohledného studenta místní školy Edwarda Cullena (Robert Pattinson), který obrátí její život vzhůru nohama. Do Bellina příjezdu totiž Edward a celá jeho rodina úspěšně tajili před obyvateli městečka Forks svou dlouhou upírskou historii.

Ale ani teď není nikdo v bezpečí, ani Bella, člověk, který je Edwardovi nejdražší a on by pro ni udělal cokoliv. Do městečka Forks se totiž blíží trio upírů (Victoria, James a Laurent)pro které je Bella pouze kořist.

Rok výroby: 2008

Robert Pattinson-Životopis

24. ledna 2010 v 14:20 | Kauuš:) |  Robert Pattinson
Robert Pattison se narodil v Londýně 13.5.1986, začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark marnosti (Vanity Fair) s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.

A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.

A v roce 2006 dostal hlavní roli ve filmu The Haunted Airman, kde hraje Tobyho Jugga, pilota ve druhé světové válce, který je postřelen a následně ochrne. Dostane hrozný nervový šok a v podstatě zešílí.

Times Online ho nazval jako British Star of Tomorrow (Britská herecká naděje, Britská hvězda zítřka), také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je, ale Jack Nicholson. Robert rád sportuje, má rád snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.

V roce 2008 podal skvělý herecký výkon ve filmu Twilight (Stmívání), kde si zahrál jednu z hlavních rolí - postavu upíra Edwarda Cullena, který se zamiluje do půvabné Isabelly Swan- Kristen Stewart.

Kristen Stewart-Životopis

24. ledna 2010 v 14:13 | Kauuš:) |  Kristen Stewart
Kristen Stewart se narodila 9.4.1990 v Los Angeles.Poprvé se představila širšímu publiku ve filmu Úkryt, v němž si zahrála s Jodie Foster. V roce 2006 natáčí horor bratří Pangových The Messengers, kde se objeví v titulní roli a zahraje si s Meg Ryan a Adamem Brody v romantickém komediálním dramatu scénáristy a režiséra Jonathana Kasdena In the Land of Women.

Roku 2004 ztvárnila jednu z rolí televizního filmu Speak z produkce Showtime, který si při své premiéře na filmovém festivalu Sundance v roce 2004 získal velkou přízeň filmové kritiky. Následující rok se objevila v dramatu Fierce People režiséra Griffina Dunnea, (který měl premiéru na letošním festivalu Tribeca) a ve filmu Zathura: Vesmírné dobrodružství (režie Jon Favreau), kde si zahrála starší sestru šestiletého Dannyho (Jonah Bobo) a desetiletého Waltera (Josh Hutcherson). Film vypráví o tom, jak Danny, zamčený v temném a strašidelném sklepě, objeví starou deskovou hru Zathura. Když se mu nedaří přimět bratra Waltera, aby si ji zahrál s ním, začne hrát sám. Už od prvního tahu je však jasné, že Zathura není jen tak obyčejná hra...

Mezi její další filmy patří Chyťte tu holku, Undertow, Cold Creek Manor a Životní jistoty.

Zazářila také ve dramatu Útěk do divočiny (into the wild/2007)kde si střihla roli mladé "hippísačky" Tracy Tatrové. Její výkon ve filmu sklidil velký úspěch a dobré ohlasy u kritiků.

Od 27.11.2008 jí můžeme vidět ve filmu Twilight (Stmívání) kde si zahraje jednu z hlavní role Isabellu Swanovou, která se vášnivě zamiluje do upíra Edwarda Cullena (Robert Pattinson).

Ale jak už to u Kristen bývá nejsou to zdaleka poslední filmy, které točí. Těšit se můžeme už na další filmové trháky...

dělám avoše:D

24. ledna 2010 v 12:10 | Kauuš:) |  Informations
Takže dělám avOše,ikdyž už sem zjistila,že sem tO snad zapOměla:DCo ta holka chce-Informace

24. ledna 2010 v 10:26 | Kauuš:) |  Co ta holka chce-Informace
V životě Daphne Reynoldsové (Amanda Bynes) je téměř všechno, co si mladá dívka může přát. Má skvělý životní styl, báječný vztah se svojí matkou a zářivě slibnou budoucnost. Jedinou slabou stránkou je absence otce, kterého nikdy nepoznala. Ale protože Daphne není jen snílek, rozhodne se otce najít. Koupí si letenku do Londýna a tam zjistí, že on je vysoce postavený politik, lord Henry Dashwood (Colin Firth), který před 17 lety prožil s její matkou bouřlivou romanci. Kromě lorda Henryho však v jeho rodině nikdo další nesdílí nadšení z náhlého příjezdu jeho nemanželské dcery. Věci se ještě víc zkomplikují, když se Daphne zamiluje do mladého hudebníka Iana a najednou se musí rozhodnout mezi dvěma světy. Buďto bude hodnou lordovou dceruškou a nebo nechá zvítězit lásku a stane se sama sebou …

Rok výroby: 2003
Režie: Dennie Gordon


Amanda Bynes-Životopis

24. ledna 2010 v 10:20 | Kauuš:) |  Amanda Bynes
Amanda Bynes se narodila 3.4.1986 a vyrůstala v Kalifornii, jako herečka se začala prezentovat od svých 10 let. Ve 12 letech měla Bynesová svou vlastní show skečů The Amanda Show. Za tuto show obdržela Kid´s Choice Awards za oblíbenou televizní herečku.

Je známá především televizním divákům z role Holly Tyler v seriálu What I Like About You. Roku 2003 ztvárnila roli Daphne Reynoldsové ve snímku Co ta holka chce (What a Girls Wants, režie Dennie Gordon, 2003). V roce 2002 si zahrála vedle Frankie Munize v komedii Velký tlustý lhář (Big Fat Liar, režie Shawn Levy, 2002), za kterou opět obdržela Kid´s Choice Award. Svůj hlas propůjčila postavě Pipera v animovaném filmu Roboti (Robots, režie Carlos Saldanha, Chris Wedge, 2005).

V roce 2006 se objevila jako nadšená hráčka fotbalu, středoškolačka Viola ve filmu režiséra Andy Fickmana, Super náhradník.