SONB->HERE

Prááásk:D ->HERE

Únor 2010

A kvá kvá kvá;)

28. února 2010 v 18:12 | Kauuš:):* |  Informations
SaRqA111 "na tenhle blog mi nic laskavě nepiš:)Tohodle blogu se to vůbec netýká:)Takže to piš na tamten:)Měj se;)Mám tě neskutečně ráda:):)"

P.S.Kdo neví tohle je slečna která mi chce zrušit blog:)Pač sem jí z našeho blogu-Kerej mám s Rodaw poslala pozvánku:)Takže...:*

Diplomek od neytiri

28. února 2010 v 13:19 | Kauuš:) |  Affs
Děkuju moc-Je úžasnej:)♥

Wrrr:P

28. února 2010 v 11:29 | Kauuš:) |  Informations
Hele tak v seriálech už máte tu HANNU MONTANU!:D..Vůbec sem ju sem nechtěla dávat,ale vy furt dej ju sem,dej ju sem.Tak ju tu máte mno;)


Kouzelníci z Waverly-Informace

28. února 2010 v 10:46 | Kauuš:) |  Kouzelníci z Waverly-Informace
Alex Justin a Max se zdají byt zcela normální, ale pod jejich normální stránkou se skrývá jejich tajná stránka - všichni jsou kouzelníci ve výcviku! Můžou jejich pravomoce využívat na všechno. Ať už se jedná o mytí nádobí nebo při večeři, nebo dokonce dostat zpět na spoluslužebník sourozenci, bez ohledu na důvod, že to bude mít vždy následky k popukání.

Rok výroby: 2007


Jake T. Austin-Životopis

28. února 2010 v 10:33 | Kauuš:) |  Jake T. Austin
Jake T. Austin se narodil 3.12.1994 v NEw York City ( USA ) ve znamení střelce.Je vysoký asi 160 cm.Znát ho můžete z seriálu,kerý běží na kanále Disney Chanell-Kouzelníci z Weverly a také ze stejnojmeného filmu Kouzelníci z Waverly:The Movie , kde hraje po boku Seleny Gomez a Davida Henrie.

David Henrie-Životopis

28. února 2010 v 10:26 | Kauuš:) |  David Henrie
Celým jménem David Clayton Henrie se narodil 11.7.1989 v Los Angeles v Kalifornii.

Když mu byly 2 roky, tak se přestěhoval do Arizony. V 5 letech podepsal smlouvu s SAG Agency v Pheonixi, kde začal chodit na různé konkurzy. Během regionálního obchodního filmování v Scottsdale, významný ředitel v New Yorku odtáhl jeho mámu na bok a řekl jí, že její syn David má na to, aby se stál hercem, a tak David odešel do L.A.

Pak přišel zlom v jeho 12 letech, kdy dostal roli v "Petey Pitt". Hrál ve slavných seriálech jako například Dr.House, NCIS, Jack and Bobby a v mnoha dalších.

Mimo jiné hraje hokej, miluje filmy a jeho nejoblíbenejší herci jsou Al Pacino, Robert DeNiro, James Dean, Sean Penn, Russel Crow, z komiků Jim Carey, Mike Myers, Robin Williams a Jack Black.

Nyní je David hvězdou v seriálu Wizards of Waverly Place, kde hraje Justin Russo.Hannah Montana-Informace

27. února 2010 v 20:54 | Kauuš:) |  Hannah Montana-Informace
Hannah Montana je rodinný zábavný seriál, který vypráví o 14leté dívce jménem Miley Stewart. Miley je normální holka, která tráví čas školou, učením, s kamarády a doma. Večer se ale promění v velmi populární zpěvačku zvanou Hannah Montana. O tomto jejím tajemství ví jen Jackson, její táta a její rodina, ale Miley zjistí, že toto tajemství nelze utajit, tak ho ještě řekne své nejlepší kamarádce Lilly a kamarádovi Oliverovi. U tohodle seriálu se určitě hodně zasmějete, a přivítají ho rozhodně lidi, kteří mají rádi vtipné příběhy dospívajících kluků a holek...

Rok výroby: 2006

Emily Osment-Životopis

27. února 2010 v 20:50 | Kauuš:) |  Emily Osment
Emily Jordan Osment sa narodila dne 10.Března 1992. Všichni jistě poznají jejího staršího bratra,herce Haley Joel Osment. Emily se podobně jako on vydala za hereckou kariérou. V roku 2002 se poprvé objevila ve filmu Spy kids 2 The Island of Lost Dreams jako malá Gertie Giggles. Potom si zahrála pár malých rolí v seriálech jako například Přátelé.

Na vrchol ji však vyšvyhla postava Lilly Trusscot v Disney serálu Hannah Montana, kde spolu s ní účinkuje Miley Cyrus anebo Mitchel Musso. Momentálne Emily natáči nový film a taktéž se dále věnuje Hannah Montana. Také hrála v Hodině duchů, kde hrála Cassie.

Mitchel Musso-Životopis

27. února 2010 v 20:43 | Kauuš:) |  Mitchel Musso
Narodil se 9.7.1991 v Garlandu, Texasu, USA.Mitchel žije v Texasu se svou matkou, otcem a dvěma bratry, Masonem a Marcem, a jejich psem Stitchem. Je plně zaměstnán točením reklam a filmů. Mitchelův průlom přišel v září 2002, když New Line Cinema potřebovali dva malé chlapce pro role synovců Roberta Duvalla a Michaela Caina v Secondhand Lions (2003). Hrál také v seriálu Hannah Montana , přátelí se se zpěvačkami Emily Osment a Miley Cyrus

Miley Cyrus-Životopis

27. února 2010 v 20:36 | Kauuš:) |  Miley Cyrus
Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Narodila se 23.11.1992,v Nashvillu, Tennessee, USA.Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel.

Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.

Proč si její syn?-8 díl

27. února 2010 v 11:57 | Kauuš:) |  Proč si její syn?

Doběhl mě "Přijdeš teda?"."Jo,ale teď si musim něco zařídit!" a chtěla sem jít.Chytl mě za ruku "Ty jdeš za ním?".."Jo a je to jenom moje věc!"..Šla sem se trochu upravit a napsala sem Davidovi smsku.Za chvíly na mě čekal před domem."Jdu se projít,jen tak tady po okolí."..Jitka vyletěla z kuchyně "S tím nosem?Okamžitě do pokoje!".."Vždyť už mě to ani nebolí..".."Mno tak běž ale ať si nejpozději do deseti tady.".."Díky" a vyšla sem.S Davidem sme se objali ( úplně normálně jak to dělám se všema kámošema ) a uslyšeli sme zakašlání.Podívali sme se nahoru a Zdeněk nás pozoroval.


"Léčíš se na to?" řekl provokativně David."Ještě ty začínej!" naštvaně sem řekla a šla pryč."Počkej Andy.." doběhl mě David a objal mě okolo ramen."Já nevim co s nim je..Byl tak úžasnej a teď je najednou jak magor..".."Hele u něj nemáš šanci..Si obyčejná holka,nemáš samý značkový hadry a navíc..".."Chceš říct že vypadám jak socka?!" . "Néé to nikdy.Ale prostě si jiná liga.Si normální krásná úžasná holka , kerou miluju.." a asi mi chtěl dát pusu ale já rači uhla.


"Hele to nejde..Prostě já miluju Zdeňu.."..Bože..Co to ze mě vypadlo?!No super."Co..Cože?" řekl skleslým hlasem."Davi,ty si super,dobře se s tebou kecá,si úžasnej..to všechnno jo,ale hlavně si KÁMOŠ!Já tě miluju,ale z kamarádství.".."Ale já tě miluju chápeš??!" řekl. "Davide,dokážeš pochopit,že miluju Zdeňu?".."On tě podvádí..Já ti to nechtěl říct,ale schází se i s ostatníma holkama!" začal křičet.


"Tak se podívej za kým jde ta blondýna.."..Ta bloncka se zastavila u dveří Jitčina domu a zazvonila.Otevřel Zdeněk a ona mu dala pusu.Dál už sem se nedívala.Otočila sem se a rozbrečela se.David mě objal a začal utěšovat."Neboj Andy..To bude dobrý..máš mě" Bylo 21:45 když sem se konečně zvedla a odhodlala odejít zpátky.Zazvonila sem a oztevřel Zdeněk."Ahoj,už si mi chyběla" a usmál se."A co ta blondýna co tu byla?Kamarádka že?Sakra to si myslíš,že sem úplně blbá?Jo možná až doteď sem byla a to,že sem ti věřila!"..Vešla sem a šla do obýváku za Jitkou a babičkou.Doufala sem,že tam si Zdeňek netroufne tohle řešit..OMYL..Vletěl tam a.........


---Pokračování příště---

Jdu psát další díl

27. února 2010 v 11:04 | Kauuš:) |  Informations
Jdu psát další dílek proč si její syn:)

Depresivní chvilka

26. února 2010 v 21:45 | Kauuš:) |  Informations
Mám hrozně depresivní chvilku,nevim proč:(.Najednou procházím fotky:(.A všechno mi šecko vrací a připomíná.Jdu na FB a tam všichni ti z mýho ♥ . A zase procházím fotky z čech-Zdeňa ♥♥♥..Prostě nevim:(Vlastně ani nevim proč píšu tohle:(Vždyt tenhle článek je o ničem?!?:(

Tramtararááá:P

25. února 2010 v 10:04 | Kauuš:):* |  Informations
Takže nejprv tu mám info pro Affs , pokud nezačnete obíhat , tak zrušim úplně affs!Za druhé furt sem nemocná takže sem tu jenom na krátko,takže tu nic nového nečekejte..maximálně možná něco přidám na náš blog s Rodaw:)Kdo na něm ještě nebyl tak jukněte na:

selena-and-drew

24. února 2010 v 19:57 | Kauuš:):* |  Informations
Takže jak už víte,tak sme si s Rodaw založili blog a dneska ho slavnostně vysíláme do světa.Je věnovaný filmu A zase jedna popelka ale hlavně Seleně Gomez:)Takže budeme rády když ho budete navštěvovat a stále se na něj vracet!:)Takže..TADY JE:) :

http://selena-and-drew.blog.cz/

http://selena-and-drew.blog.cz/

http://selena-and-drew.blog.cz/


Název článku:P

24. února 2010 v 15:04 | Kauuš:):* |  Informations
Čááu x)..Oběhnu a jdu si lehnout:(..Sry ale ještě sem furt nemocná a nemám náladu..